ŽLUTÁ KARTA Catering.

Ať už plánujete klasickou dětskou oslavu, firemní akci či významnou společenskou akci, rádi Vám s jejím uspořádáním pomůžeme od přípravy vhodného menu na míru až po zajištění dekorace a hudby. Vše přizpůsobíme Vašim potřebám a požadavkům, aby Vaše oslava či událost proběhla přesně tak, jak má a hosté odcházeli spokojení.

Zaujala Vás některá s našich služeb?

  • kontaktujte nás na níže uvedeném čísle a emailu.

Rodinné a narozeninové oslavy

oslava narozenin, promoce, narození potomka, výročí...

Chcete-li uspořádat narozeninovou oslavu pro své blízké nebo se blíží důležitá událost v rodině jako jsou promoce, narození potomka, výročí a podobně, využijte našich služeb a oslavte ji v příjemné atmosféře Catering ŽLUTÁ KARTA. Jsme vám plně k dispozici, ať již plánujete komorní oslavu pro své nejbližší nebo velkolepou párty pro nejširší rodinu a přátele. Sdělte nám svou představu o celé oslavě a společně naplánujeme vše tak, abychom se co nejvíce přiblížili Vašemu ideálu.

Svatební oslavy a párty

svatby, zasnoubení a rozlučkové party

Snem každé nevěsty a každého ženicha je prožít svůj den bez starostí, proto s Vámi společně naplánujeme svatební hostinu a s tím spojené oslavy a párty podle Vašich představ a postaráme se o bezproblémovou realizaci, abyste si mohli svůj den užít naplno. Na základě Vaší představy pro Vás vytvoříme speciální menu, zajistíme výzdobu, hudbu a doprovodný zábavný program. Velice si vážíme Vaší důvěry v tyto významné dny a jsme přesvědčeni, že oslava proběhne přesně podle Vašich představ.

Degustace a ochutnávky

degustace a ochutnávky rumů, vín, kávy a jiných pochutin

Srdečně Vás zveme do Café & Baru ŽLUTÁ KARTA na různé degustace a ochutnávky spojené s odborným výkladem. V průběhu degustace se dozvíte o historii, tradicích a současnosti rumového světa, správném pití vína a jeho odrůdách, zajímavosti ze světa kávy a ochutnáte nejen rumové a kávové speciality, ale také mnoho dalších pochutin. Po každé akci bude možné vybrané pochutiny a lahve zakoupit nebo případně objednat. Informace o právě probíhajících degustacích a ochutnávkách se dozvíte v záložce kalendář akcí nebo se přihlašte k odběru novinek a žádná akce Vám neunikne.

Hudební večery

večery s živou hudbou, open mic, karaoke

Živá hudba dá Vašemu zážitku při návštěvě Café & Baru ŽLUTÁ KARTA další rozměr. Spolupracujeme s řadou umělců a pořádáme hudební večery. Dále působíme jako nová scéna úspěšných Orfestů, kdy vystupují nejen předem domluvení hudebníci, ale také odvážlivci z publika, kteří se přihlásí a předvedou, co umí. Přijďte se zaposlouchat do příjemné hudby (více informací naleznete v kalendáři akcí). Pokud naopak máte zájem si s přáteli zazpívat, ale v uzavřené společnosti, je tu pro Vás možnost karaoke. Vyberte si písničku z našeho playlistu a parket je Váš.

Dětský koutek a tvůrčí dětské dílničky

mikulášská dílnička, velikonoční tvoření, zdobení perníčků a mnoho dalších

Některé kavárny a restaurace řeší situaci dětí takto: "Děti nepatří do kavárny, jsou-li však již v kavárně, musí se slušně chovat. Nechovají-li se slušně, nemohou za to děti, ale rodiče, kteří je řádně nevychovali. Nevychovaní rodiče nepatří do kavárny." My však víme, že kdo si hraje, nezlobí. Proto jsme pro Vaše ratolesti připravili koutek, ve kterém se zabaví malí i velcí uličníci. Vaše děti si u nás mohou pohrát se stavebnicemi, skládat puzzle, luštit hádanky, vyrábět papírové dekorace nebo si jen malovat. Kromě každodenního koutku u nás pořádáme hravá a tvořivá odpoledne, kdy vyrábíme s dětmi dekorace na různé svátky, zdobíme perníčky apod. Speciálně dětem věnujeme také některé významné dny v roce: například 5.12. u nás obsluhuje andílek s čerty, 23.12. u nás chodí Ježíšek, na dětské dny pořádáme soutěže a o Velikonocích máme pro děti připravené speciální balíčky. U nás se děti budou cítit dobře, budou se výborně bavit a budou přitom v dobrých rukou a bezpečí.

Semináře a kurzy

semináře a kurzy na různá témata od vzdělávání až po zábavné workshopy

Zajímáte se o zdravý životní styl? ...

Výuka anglického jazyka

konverzační English Club a angličtina hrou pro nejmenší

konverzační English Club a angličtina hrou pro nejmenší...